Catering Bizim işimiz

Yemek Firması demek Ebik yemek demektir.

Genç ve dinamik 50’yi aşkın personeli, 11 servis aracıyla İstanbul Avrupa yakasında her yere yemek servisi hizmeti vermekteyiz.


Misyonumuzun temelini oluşturan “üretimde ve hizmette kalite” gıda güvenliğini, ürün ve hizmetimizin her aşamasında özenle uygulamaktayız.

Kuruluşumuz, ulusal ve uluslararası standartların ve yasal mevzuatların izinde kalite çizgisini korumaktadır. Bunun göstergesi olarak Ebik Yemek;

• ISO 9001- 2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEM BELGESİ
• TS 13001 HACCP GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİMİ SİSTEMİ BELGESİ

Tüm kalite belgelerimiz;
• Ulusal ve uluslararası olarak geçerlidir,
• Tüm mutfaklarımızı kapsamaktadır,
Hijyen Kalite Güvence Departmanımız, Kalite Yönetim sistemlerimizle ilgili eğitim, denetim / iyileştirme faaliyetlerinden sorumlu bulunmaktadır.
Gıda Mühendislerimiz ve Teknikerlerimiz tüm işletmelerde hijyen seviyesi ölçümleri yapmakta ve iş başı eğitimleri vermektedir.
• “Güvenli gıda için güvenli hammadde temini şarttır.” ilkesini benimseyerek, Türkiye’de alanında kaliteli üretim yapan tanınmış  analizleri, sertifikalar ve belgelerle izlemekteyiz.
• İşletmelerimizde kullanılan ekipmanlar, çalışma yüzeyleri, personelimizin  elleri ve çiğ tüketilen sebzeler dezenfekte edilmektedir. Temizlik ve dezenfeksiyonun etkinliği ise, belli periyotlarda yapılan analizlerle sürekli  ölçülmektedir.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI YEMEK FİRMASI - PROFESYONEL EKİP

Ebik Yemek Kalite Güvence Departmanı olarak “Sürdürülebilir Kalite” prensibiyle tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve müşterilerimizle sürekli işbirliği içinde çalışmaktayız.

Catering Firmaları için müşteri memnuniyetini saglayan en önemli unsur Günlük Kaliteli üretim ve Hijyen´dir. Profesyonel hizmet için özenle çalışan Genç ve dinamik 50’yi aşkın personeli, 11 servis aracıyla İstanbul Avrupa yakasında her yere yemek servisi hizmeti sunmaktayız.

 

Yemek Şirketi denince

Toplu Yemek istanbul, Taşıma Yemek, Yemek firmaları, istanbul Catering, Paket Yemek istanbul, Uygun fiyat Catering, Profesyonel yemek firmaları, istanbul taşıma yemek hizmeti, Catering Organizasyon, Paket yemek hizmetleri, istanbul Toplu yemek servisi, istanbul Tabldot yemek hizmeti, Avrupa yakası yemek firmaları, istanbul yemek şirketleri, Toplu yemek firmaları ve Profesyonel Catering şirketleri ilk akla gelen ve aranan kelimeler arasındadır.

Başla
İletişime Geçin.
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?