Ebik Yemek Servisi

Avrupa yakası Taşıma yemek firması

İstanbul Avrupa yakasında Taşıma yemek hizmeti, kaliteli ve güvenilir yemekleri sunmanın yanı sıra maliyet olarak firmalara en uygun fiyatları sunuyoruz.

Taşıma yemek hizmeti olarak adlandırdığımız yemek hizmeti, kendi mutfağımızda üretip sıcaklığını ve lezzetini koruyarak kısa bir süre içerisinde müşterilerimize taşıdığımız ve sunumunu yaptığımız hizmettir. 

İstanbul Taşıma yemek hizmeti nedir sorusunu kısaca acıklamak gerekirse, her türlü standartlara uygun olan mutfağımızda üretilen yemeklerin sizin belirttiginiz yemek saatinde servise uygun hale getirilmesidir. İstanbulun trafiği gibi unsurlarda göz önüne alarak Yemekleriniz özenle ve dikkatle hazırlanarak yemeklerin sıcaklığını muhafaza eden lezzet kaybını önleyen taşıma yemek kaplarında getirilir. Fakat mesafeye baglı olmasınında etkisi ile genelde yemeklerin tekrar ısıtılması gerekmektedir.

 

İstanbul Tabldot Yemek ve taşıma yemek hizmeti veren Ebik Yemek, gıda mühendislerinin özverili çalışmaları ile en sağlıklı ürünleri, en iyi tedarikçilerle temin ederek ustalık belgesi olan profesyonel aşçılarıyla tesisinde Tabldot Yemek üretimi yapar.

Tabldot yemek firması seçmesiz ve çeşitli yemekleri kapsayan, müşterilere sabit bir ücret karşılığında sunulan menüler sunar. Tabldot yemek hizmeti veren Ebik Yemek Şirketi en ileri teknolojiyle donatılmıştır. Ebik Yemek mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak servisini yapar. Tabldot yemekleri sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapar. Müşterinin talepleri doğrultusunda, istenilen yere, istenildiği saatte hizmeti vermektedir.

Tabldot yemek hizmetleri genelde Fabrikalara, düğün ve davetlere, iş yerlerine, ve tüm organizasyonlarına verilmektedir. 

Taşıma Yemek Hizmetinin Avantajları

  • Taşıma yemek  icin günün her saati yemek üretim tesislerimizde yemek üretimi gerçekleştirmektedir.
  • Taşıma yemek servisinde üretilen her yemek türü kendi alanlarında uzmanlaşmış aşçılar tarafından üretilir. Böylelikle üretilen yemekler damak tadının en üst seviyesine hitap edecek şekilde üretilmiş olur.
  • Taşıma yemek hizmeti maliyet digerlerine göre avantajlıdır. Toplu satın alma ile satın alınan malzemeler hem en kaliteli malzemeler olup aynı zamanda oldukça uygun fiyatlara temin edilebilir.
Başla
İletişime Geçin.
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?