Ebik Yemek Servisi

Avrupa yakası Toplu yemek firması

Toplu yemek servisi yemeği kendiniz üretmek yerine, profesyonel bir firmanın sizin yerinizde üretmesini tercih etmenizin süreklilik, maliyet, kalite gibi sebepleri bulunmaktadır.

Ayrıca şehir dışında ve lokasyonel olarak uzakta bulunan firmalar tarafından tercih edilebilmektedir. Toplu yemek, iş yerlerinde, davet ve organizasyonlarda pratik ve ekonomik bir çözümdür. Ebik yemek gıda mühendislerinin sorumluluğunda en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde kaliteli toplu yemek üretimi yapar. Toplu yemek hizmeti veren Ebik Yemek Servisi standartlara uygun teknolojiyle donatılmıştır.  Toplu Yemek menüleri aylık olarak tamamen müşterinin talepleri dikkate alınarak oluşturulur.

 

Toplu yemek Avandajları ve Servis Şekli

Toplu yemek servisleri icin yemekleriniz sizin mutfağınızda sunuma hazırlanır. Merkez mutfakta yemek hazırlanıp, paslanmaz kaplarda ambalajlanır, araçlarla müşterilerin yemekhanesine sevk edilir, orada kurmuş oldugumuz ısıtma sistemine (benvari) konulur ve sıcak olarak sunumu yapılır. Gıda mühendislerimiz tarafından düzenli olarak hizmet kalitesi kontrol edilir ve eksiksiz sunulur. 

Toplu yemek Avantajları

  • Toplu yemek servisinde üretildikten sonra anında tüketildiğinden ötürü, memnuniyet üst seviye olacaktır.
  • Toplu yemek hizmetinde yemek sayı planlaması, yemek sayılarında değişiklik, mesai yemekleri gibi konularda esneklik gösterilebilmektedir.
  • Covid-19 sürecinde sosyal izolasyonun sağlanması gereken bu dönemde toplu yemek, daha mantıklı bir tercih olabilmektedir.
  • Toplu yemek hizmeti, eğer çalışan sayısı fazla ise maliyet olarak daha uygun olabilmektedir.
Başla
İletişime Geçin.
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?