Ebik Yemek Servisi

Avrupa yakası Paket yemek firması

Paket Yemek İstanbul

İstanbul Avrupa yakasında Paket yemek hizmeti, kaliteli ve güvenilir yemekleri sunmanın yanı sıra Corona ile mücadeledede etkili olmaktadır.

Paket yemek servisimiz oldukça pratik olup bu sayede bir çok müşterimiz koronavirüs bulaşma riskini azaltmakta ve risk almadan hayatlarına devam etmektedir. Paket yemek firması​ olarak, mutfağımızda üretilip paketlenerek, thermobox denilen sıcak yemek kutularında taşınır ve sizlere ulaştırılır. Yemekler ılık yada sıcak olarak sizlere ulaştırıldıktan sonra, herhangi bir işlem yapmadan da yiyebilir ya da mikrodalga fırınlarda kısa bir süre ısıtılarak daha sıcak şekilde tüketebilirsiniz.

 

Avrupa yakası Paket yemek Şirketi arıyorsanız ..

Ebik Yemek Firması yıllardır süre gelen paket yemek tecrübesi ve sürekli devam eden gelistirme çalışmaları ile bugünün standartlarına uygun paketleme makinalarımız sayesinde el değmeden yemek paketlemesi yapabilmektedir. Ebik Yemek Servisi olarak İstanbul Avrupa yakasında paket yemek ihtiyaçlarınıza hitaben son teknoloji paketleme makinalarımızla en sağlıklı çözümleri üretmekteyiz. Özellikle koronavirüs salgının yaşandığı bu dönemde paket yemek ile müşterilerimize hem sağlıklı hem de koronavirüs bulaşması riskinin sıfıra indirildiği, kişiye özel tek kullanımlık paket yemek hizmetimiz ile çözüm oluşturmaktayız. Tavsiyemiz paketlenmiş olan yemeklerin tüketiminin aynı gün içerisinde hatta mümkünse bir kaç saat içerisinde olmalıdır. 

İstanbulda bulunan yemek firmaları arasında kalitesi ve lezzetli menüsü ile kendini kanıtlayan Ebik Yemek Avrupa yakasında kurum ve şirketlere Paket yemek, Taşıma Yemek ve Toplu yemek hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutan ve kaliteyi hedefleyen firmamız ile tanışarak hizmet farkını görebilirsiniz